środa, 29 sierpnia 2012

Real Madryt - FC Barcelona 29.08.2012/Superpuchar Hiszpanii/2 Finał

Na Santiago Bernabeu odbył się drugi finał Superpucharu Hiszpanii między dwoma, myślę że najważniejszymi drużynami w Espanii - Realem a Barceloną. Pierwszym mecz odbył się na Camp Nou.

Od pierwszych minut, drużyną która wyglądała na bardziej przygotowaną był Real - piłkarze Barcy nie potrafili nawet zagrozić bramce strzeżonej przez Casillasa.

Piorunująco, bo w 12 minucie gola dla Galacticos strzelił Higuanin.

W 20 minucie było już 2:0 po błędzie Pique. Ronaldo trafił, a Barca wyglądała na rozbitą.

Królewscy robili wszystko by jeszcze podwyższyć wynik, póki są na fali. W 29 minucie w sytuacji sam-na-sam niechlubnym faulem na Cristiano popisał się Andriano, za co otrzymał czerwoną kartkę.

Minutę po zakończeniu regulaminowego czasu gry pierwszej połowy, z rzutu wolnego trafił Messi. W dwumeczu mamy już 4:4.

W drugiej połowie obie drużyny miały sytuacje bramkowe, lecz nikomu nie udało się zmienić wyniku. Superpuchar dla Realu.

WYNIK: 2:1 (4:4)