czwartek, 23 sierpnia 2012

FC Barcelona - Real Madryt 23.08.2012/Superpuchar Hiszpanii/1 Finał

Na stadionie Camp Nou odbył się pierwszy z finałów Superpucharu Hiszpanii między Barceloną a Realem. Na takie mecze czeka się z wypiekami na twarzy.

Niestety, pierwsza połowa nie należała do najlepszych, zmarnowane okazje mnożyły się między sobą.

W drugiej części gry padły bramki, choć i tak to był jeden z najgorszych Gran Derbi. W 55 minucie Valdeza pokonał Cristiano Ronaldo.

Na odpowiedź Barcy nie trzeba było długo czekać. Minutę później do bramki Realu trafił Pedro.

Przed 70 minutą meczu doszło do faulu w polu karnym którego broni Casillas. Do piłki podszedł Messi i poprawie wykonał 'jedenastkę'.

5 minut przed zakończeniem regulaminowego czasu gry karygodny błąd popełnił Victor Valdez, który zaczął się kiwać z Di Marią w polu karnym. Angel zmienił wynik na 3:2.

Kto zdobędzie tytuł ? Tego dowiemy się 29 sierpnia w Madrycie.